Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2017/2018

REKOLEKCJE ADWENTOWE

 

 17 XII  Niedziela: 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 - Msza św. rodzinna, 18.00, 

w Parysie o 14.00

 18 i 19 XII Poniedziałek i Wtorek: 7.00, 11.00, 18.00 dla wszystkich, 

o 16.30 z udziałem dzieci

 

Spowiedź św. w Poniedziałek i Wtorek kwadrans przed każdą Mszą św.

 

DATA

DZIEŃ

KS. PROBOSZCZ

 

 

 

KS. WIKARIUSZ

27 grudnia

Środa

Warnikajmy 

Od 9.00

 

Od 9.00

 Warnikajmy

28 grudnia

Czwartek

Błogoszewo 

Od 9.00

 

Od 9.00

 Nunkajmy, następnie Piaskowiec

29 grudnia

Piątek

Olszynka wieś 

Od 9.00

 

Od 9.00

 Olszynka kolonie

30 grudnia

Sobota

Glitajny domki 

Od 9.00

 

Od 9.00

 Glitajny domki

31 grudnia

N I E D Z I E L A

01 stycznia

N O W Y  R O K

02 stycznia

Wtorek

Glitajny bloki 5c+5d 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Glitajny bloki 5a+5b

03 stycznia

Środa

Racławicka 1,3,5,7,9 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Racławicka 2a,4,6,8,10, następnie Mleczna 

04 stycznia

I Czwartek

Zwycięzców, następnie Nowy Świat 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Powstańców

05 stycznia

I Piątek

                                                                                                   Polna

Od 15.00

 

Od 15.00

 Kopernika

06 stycznia

Sobota

                                            T R Z E C H  K R Ó L I

07 stycznia

N I E D Z I E L A

08 stycznia

Poniedziałek

Słowackiego 2 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Słowackiego 4

09 stycznia

Wtorek

___

 

 

 

___

10 stycznia

Środa

Skłodowskiej 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Skłodowskiej

11 stycznia

Czwartek

Ogrodowa 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Ogrodowa

12 stycznia

Piątek

Konopnickiej, następnie Wylotowa 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Wileńska, następnie Moniuszki

13 stycznia

Sobota

Szkolna z Krótką 

Od 9.00

 

Od 9.00

 Szkolna z ks.Lachowicza

14 stycznia

N I E D Z I E L A

15 stycznia

Poniedziałek

Kilińskiego 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Kilińskiego

16 stycznia

Wtorek

Reymonta 8 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Reymonta 5

17 stycznia

Środa

Orzeszkowej 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Orzeszkowej

18 stycznia

Czwartek

Wiejska 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Kolejowa

19 stycznia

Piątek

Zielona 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Długa

20 stycznia

Sobota

Podlechy (od str. CPN) 

Od 9.00

 

Od 9.00

 Podlechy (od str. cmentarza)

21 stycznia

N I E D Z I E L A

22 stycznia

Poniedziałek

Głowbity 15,14,13,7,1 

Od 9.00

 

Od 9.00

 Głowbity 11,10,9,8,6,5,3,2

23 stycznia

Wtorek

___

 

 

 

___

24 stycznia

Środa

Wolności 7,8,14,18c 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Wolności 2,4,6

25 stycznia

Czwartek

Wolności 9,9ab,11 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Wolności 21,19,17,15,13

26 stycznia

Piątek

Wolności 23,25,27,29 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Wolności 41,39,37,35,33,31

27 stycznia

Sobota

Słoneczna domki, następnie

Wolności 20,20a,22,53,28,26,30,32,34

Od 9.00

 

Od 9.00

 Wiklewo, Wiklewko, Karszewo

28 stycznia

N I E D Z I E L A

29 stycznia

Poniedziałek

Wojska Polskiego 1,3,5,7,9 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Wojska Polskiego 11,13,15

30 stycznia

Wtorek

Wojska Polskiego 17,19,23 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Wojska Polskiego 25,27,29,33,37

31 lutego

Środa

Wojska Polskiego  2a,4,10,12,14,16,18

Od 15.00

 

Od 15.00

 Wojska Polskiego 22,24,26,28,30,32,34,36,42,44

01 lutego

I-Czwartek

                                O D W I E D Z I N Y  U  C H O R Y C H

02 lutego

I  P I Ą T E K  M I E S I Ą C A   -   O F I A R O W A N I E   P A Ń S K I E

03 lutego

I-Sobota

Wojska PL 36a, Wojska PL 41,45 

Od 10.30

 

Od 10.30

 Wojska Polskiego 36b, Wojska PL 48

04 lutego

N I E D Z I E L A

05 lutego

Poniedziałek

Wojska Polskiego 36c 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Wojska Polskiego 38, następnie Kałmy

06 lutego

Wtorek

Mickiewicza 3,3a,5,7 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Mickiewicza 9,17,21,25,29,32,33

07 lutego

Środa

Mickiewicza 2,6,8 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Mickiewicza 10,12

08 lutego

Czwartek

Mickiewicza 14,16 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Mickiewicza 14B

09 lutego

Piątek

Mickiewicza 14A,(1-28) 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Mickiewicza 14A,(56-29)

10 lutego

Sobota

Mickiewicza 22,(1-28) 

Od 10.00

 

Od 10.00

 Mickiewicza 22,(56-29)

11 lutego

N I E D Z I E L A  -  D Z I E Ń  C H O R Y C H

12 lutego

Poniedziałek

Mickiewicza 17A 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Mickiewicza 18

13 lutego

Wtorek

Mickiewicza 18A,(1-28) 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Mickiewicza 18A,(56-29)

14 lutego

Ś R O D A  P O P I E L C O W A

15 lutego

Czwartek

Mickiewicza 17B(1-28) 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Mickiewicza 17B(56-29)

16 lutego

Piątek

                               N A B O Ż E Ń S T W A  P A S Y J N E

17 lutego

Sobota

Parys 

Od 9.00

 

Od 9.00

 Parys

18 lutego

N I E D Z I E L A 

19 lutego

Poniedziałek

Kościuszki 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Kościuszki

20 lutego

Wtorek

Chopina 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Chopina

21 lutego

Środa

Słoneczna bloki nr 2 i 4 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Słoneczna bloki nr 6 i 8

22 lutego

Czwartek

Reymonta 6(1-24) 

Od 15.00

 

Od 15.00

 Reymonta 6(25-48)