Chór parafialny

Chór parafialny w naszej parafii powstał w 2008 roku. Od początku jego dyrygentem jest pan Tomasz Kolenda, pierwsza próba chóru odbyła się 13 lutego 2008 roku. Od tamtej pory członkowie chóru parafialnego swoim śpiewem ubogacają liturgię Mszy Świętej z okazji różnych świąt i uroczystości kościelnych. W 2013 roku nasz chór parafialny zdobył II miejsce w konkursie zespołów śpiewaczych i otrzymał nagrodę ks. bpa Jacka Jezierskiego.  Próby chóru odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w czwartki od godziny 19.00 – 21.00. Obecnie do chóru należą: Tomasz Kolenda, Elżbieta Auguściak, Tadeusz Biryło, Anna Bohun, Olga Boużyk, Grzegorz Gomoła, Helena Kędzior, Krystyna Kondzielewska, Norbert Kryłowski, Jadwiga Langa, Tadeusz Langa, Danuta Łodygo, Irena Milewicz, Lidia Sidz, Danuta Służała, Irena Szwarc, Maria Wasilewska, Ewa Zadłużna, Adam Zadłużny, Antoni Nurzyński, Janina Zglińska, Rozalia Michałowska.