IV Niedziela Wielkanocy 22 IV 2018

1. Decyzją Ks. Abpa Józefa Górzyńskiego w naszej wspólnocie parafialnej posługę duszpasterską będzie pełnił Ks. Jarosław Smulski.

2. Dziś o godz. 11.00 Msza św. w intencji †Ks. Prałata Janusza Budyna w 1. rocznicę śmierci.

3. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Warmińskiej. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ks. Abp Senior Wojciech Ziemba.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas wieczornej Mszy Świętej.

5. W Czwartek - Dzień Bożego Miłosierdzia - rano Godzinki, wieczorem przed Mszą Świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na fundusz remontowy naszej parafii. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na fundusz inwestycyjny Archidiecezji Warmińskiej.

7. Zapowiedzi przedmałżeńskie znajdują się na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz biuletyn parafialny.