XX Niedziela Zwykła 18 VIII 2019

• W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.

• W czwartek - Dzień Bożego Miłosierdzia - rano Godzinki o Miłosierdziu Bożym, wieczorem o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. ucałowanie relikwii św. Faustyny.

• Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę na Archidiecezjalny Fundusz Nauki i Studiów. Taca z przyszłej niedzieli na Wyższe Seminarium Duchowne Hosianum w Olsztynie.

• U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Biuletyn liturgiczny i książka, pt. Dzieje Parafii Rzymskokatolickiej w Korszach.

• W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: śp. Mieczysław Kojro, Danuta Stachelek, Władysław Kozłowski, Tadeusz Franciszek Wilk, Andrzej Makarewicz i Zofia Kuźma. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.