Ogłoszenia

• Osoby zainteresowane wyjazdem do Warszawy na uroczystości beatyfikacyjne kard. Stefana Wyszyńskiego, mogą zgłaszać się w dniu dzisiejszym - po każdej Mszy św. - do kancelarii parafialnej.

• Rozpoczyna się 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach.

• W przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie formacyjne o godz. 18.00.

• W środę rozpoczynamy Wielki Post. Środa Popielcowa ma charakter pokutny.
    W tym dniu obowiązuje post ścisły. Nie spożywamy pokarmów mięsnych oraz zachowujemy umartwienie w ilości posiłków. Msze święte z posypaniem głów popiołem o 7.00, 10.00, 16.30 z udziałem dzieci, 18.00, w Parysie o 15.00.Także w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00

• We czwartek - Dzień Bożego Miłosierdzia. Rano Godzinki, wieczorem o 17.45 modlitwy o powołania kapłańskie i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach świętych ucałowanie relikwii św. Faustyny. We czwartek także Nowenna Gietrzwałdzka. Zapraszamy serdecznie.

• W piątek zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 10.00 dla seniorów, o 16.30 dla dzieci, o 17.30 dla młodzieży i dorosłych. Ofiary zbierane podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczną dekorację kościoła. Gorzkie Żale w niedzielę o 6.45 i 17.30 a w Parysie o 13.45. Najbliższy piątek jest Dniem modlitw i pokuty za grzechy wykorzystywania seksualnego małoletnich.

• Plan kolędy na najbliższy tydzień:

• poniedziałek - 24 lutego - od godz. 16.00 ul. Mickiewicza 17b,

• wtorek - 25 lutego - od godz. 16.00 ul. Mickiewicza 18a,

• czwartek - 27 lutego - od godz. 16.00 ul. Mickiewicza 18,

• sobota - 29 lutego - od godz. 9.00 ul. Mickiewicza 22.

• Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Biuletyn liturgiczny.

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.