XV Niedziela Zwykła (12.07.2020)

• Jutro - 13 lipca - kolejny Dzień Fatimski w naszym Sanktuarium. Msze św. o godz.: 10.00 dla osób seniorów i osób starszych, 17.00 i 20.00. Można zamawiać intencje mszalne (Msze św. zbiorowe) na godz. 10.00 i 20.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 modlitwy w intencji chorych i cierpiących oraz specjalne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem osób chorych. Od godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Zapraszamy szczególnie Kolejarzy, Strażaków i Służbę Celną w mundurach na Mszę św. o godz. 20.00. Po Mszy św. o godz. 20.00 Różaniec Fatimski wokół kościoła.

• Do skrzynki przy figurze NMP Fatimskiej można składać własne prośby i dziękczynienia, które będą odczytane podczas wieczornej modlitwy.

• W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

• We czwartek rano Godzinki o Miłosierdziu Bożym a wieczorem o godz. 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

• W tym tygodniu dodatkowe Msze św. o godz. 17.00 w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek.

• Taca z dzisiejszej - II niedzieli miesiąca - na fundusz remontowy w parafii. Bóg zapłać!

• Taca z przyszłej niedzieli na WSD MW Hosianum w Olsztynie. Gościć będziemy w parafii diakona.

• Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Biuletyn parafialny.

• W dniach od 15 lipca do 2 sierpnia na urlopie będzie przebywał ks. proboszcz. Osobą odpowiedzialną za parafię w tym czasie będzie ks. Jarosław, wikariusz.

• W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej śp. Ryszard Bronisław Adamowicz. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów