Ogłoszenia

• Dziś nabożeństwo majowe wyjątkowo o godz. 10.30, a o godz. 17.15 procesja różańcowa za Polskę – wokół kościoła – zakończona litanią do św. Andrzeja Boboli.

• W poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitra i męczennika, patrona Polski i Archidiecezji Warmińskiej.

• W środę uroczystość bierzmowania w naszej parafii o godz. 18.00. W tym dniu wyjątkowo przed Mszą św. o godz. 7.00 litania do św. Józefa, a Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 7.00.

• W czwartek przed Mszą św. o godz. 7.00 Godzinki o Bożym Miłosierdziu i Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji powołań i za powołanych.

• W sobotę uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii; Msze św. o godz.: 10.00 (klasa IIIa) i 12.00 (klasa IIIb).

• Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

• Można zgłaszać swoje mamy, które odeszły już do wieczności na zbiorową Mszę św., która zostanie odprawiona 26 maja o godz. 18.00.

• Ofiary do puszek z przyszłej niedzieli na Dom Polski w Rzymie.

• Możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Biuletyn parafialny.

• W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jadwiga Sadowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.