Niedziela Palmowa 21 IV 2019

• Msze Święte w Poniedziałek Wielkanocny w porządku niedzielnym. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

• W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 18.00.

• W czwartek Dzień Bożego Miłosierdzia, rano Godzinki o Miłosierdziu Bożym, wieczorem Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Faustyny

• Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o 18.00. W sobotę także Nowenna Gietrzwałdzka.

• W przyszłą niedzielę - Uroczystość Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Caritas.

• Dziękujemy Wszystkim Parafianom za ofiary i prace tworzące świąteczny wystrój kościoła; Urzędowi Miasta za porządki przy kościele; Kolejarzom, Strażakom, Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej za pełnienie warty przy Grobie Pańskim, Szafarzowi Komunii św., Lektorom i Ministrantom; Osobom czytającym Mękę Pańską w Niedzielę Palmową i w Wielki Piątek; Służbie Celnej; Panu Kościelnemu, Panu Organiście; Wszystkim zaangażowanym w procesję rezurekcyjną. Dziękujemy także wszystkim, którzy uporządkowali groby swoich bliskich zmarłych na obu cmentarzach.

• Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

• Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Biuletyn liturgiczny.