XXIX Niedziela Zwykła 22 X 2017

1. Zapraszamy na październikowe nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30. Dla dzieci modlitwa różańcowa i Msza święta w piątki o 16.30.

2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Z tej okazji ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na Papieskie Dzieła Misyjne. Również dzisiaj ofiary do puszki będą przeznaczone na wsparcie dla osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku.

3. We wtorki i piątki w godz. od 18.00 do 18.30 w domu katechetycznym będą wydawane dary w ramach programu Spiżarnia Caritas.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas modlitwy różańcowej.

4. W czwartek – Dzień Bożego Miłosierdzia – rano przed Mszą świętą będą Godzinki o Miłosierdziu Bożym, a wieczorem o 17.15 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. ucałowanie relikwii św. Faustyny.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.30 zapraszamy na spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. W listopadzie wspominamy naszych bliskich zmarłych. Na ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz na stoliku przy wyjściu z kościoła, znajdują się kartki na wypominki i Mszę Świętą Gregoriańską, na których wypisujemy imiona i nazwiska zmarłych - drukowanymi literami. Wypełnione kartki prosimy składać w kopertach w zakrystii lub na tacę. Przez cały listopad o 17.30 będzie różaniec, a o godzinie 18.00 Msza Święta Gregoriańska za zmarłych.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz biuletyn parafialny.