• W środę o godz. 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

• We czwartek rano Godzinki i Koronka do Bożego Miłosierdzia o powołania kapłańskie, misyjne, zakonne i do katechizacji.

• Kolęda w tym tygodniu:

wtorek – ul. Wolności 2,4,6,7,8,14 i 18C,

środa – ul. Wolności 9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39 i 41,

czwartek – Głowbity,

piątek – Glitajny i Kałmy,

sobota – Parys (godz. 9.45 w Parysie) i Podlechy.

• Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.45 w kościele. Serdecznie zapraszamy. Prosimy zabrać ze sobą naczynie na wodę święconą.

• Dziękujemy za wsparcie finansowe parafii poprzez ofiary złożone osobiście i wpłacone na konto parafii (nr konta znajduje się na stronie internetowej parafii).

• Parafia nasza przystąpiła do programu Bezgotówkowa Polska. W kancelarii parafialnej można dokonywać płatności w formie elektronicznej.

• Ofiary z dzisiejszej niedzieli na fundusz remontowy w parafii. Bóg zapłać!

• Można zamawiać intencje mszalne po każdej Mszy św. w kancelarii parafialnej, telefonicznie i mailowo.

• Możemy nabyć: nowy numer Gościa Niedzielnego i Biuletyn parafialny.

• W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: śp. Stanisława Golańska i Jan Baraniak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.