II Niedziela Wielkanocy 23 IV 2017

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Miłosierdzia Bożego - święto patronalne Caritas. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w dzieła miłosierdzia prowadzone w naszej parafii we współpracy z Caritas Archidiecezjalną. Dziękujemy Pracownikom i Wolontariuszom naszej świetlicy Caritas, Szkolnemu Kołu Caritas, Pracownikom Hospicjum, Osobom z Parafialnego Zespołu Caritas prowadzącym akcję pomocy żywnościowej. Zapraszamy dzisiaj o 15.00 na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, po którym będzie możliwość ucałowania relikwii św. Faustyny.

2. Bóg zapłać za ofiary dzisiaj złożone na tacę na Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Ofiary do puszki przy wyjściu z kościoła są przeznaczone na Syrię.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas wieczornej Mszy Świętej.

4. W Czwartek - Dzień Bożego Miłosierdzia - rano Godzinki, wieczorem przed Mszą Świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego w którym jest płyta z filmem Zmartwychwstanie oraz biuletyn parafialny.