• Dziś liczenie wiernych (Dominicantes). Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

• Zapraszamy na październikowe nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30. Dla dzieci modlitwa różańcowa i Msza święta w piątki o 16.30.

• W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas modlitwy różańcowej.

• W czwartek - Dzień Bożego Miłosierdzia - rano Godzinki o Miłosierdziu Bożym, wieczorem o 17.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i różaniec. Po Mszach św. ucałowanie relikwii św. Faustyny.

• W niedzielę - 27 października - oddajemy cześć NMP Gietrzwałdzkiej.

• Taca dzisiejsza na WSD MW Hosianum w Olsztynie, zaś ofiary do puszek na naszą Świetlicę Caritas. Taca z przyszłej niedzieli na Papieskie Dzieła Misyjne.

• W listopadziewspominamy naszych bliskich zmarłych. Na ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz na stoliku przy wyjściuz kościoła, znajdują się kartki na wypominki i Mszę Świętą Gregoriańską, na których wypisujemy imiona i nazwiska zmarłych - drukowanymi literami. Wypełnione kartki prosimy składać w kopertach w zakrystii lub na tacę. Przez cały listopad
    o 17.30 będzie koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godzinie 18.00 Msza Święta Gregoriańska za zmarłych.

• Można zamawiać intencje mszalne na rok 2020.

• U ministrantów do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, Biuletyn liturgiczny a w zakrystii książka, pt. Dzieje Parafii Rzymskokatolickiej w Korszach w cenie 10 zł.

• W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Marek Boiwka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.