Ogłoszenia

• Sierpień to miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji i modlitwy w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin.

• W poniedziałek – 2 sierpnia – możemy uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie jakiegokolwiek kościoła i pobożne odmówienie tam Ojcze nasz i Wierzę.

• W I środę miesiąca wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. Po Mszy św. o godz. 7.00 Litania do św. Józefa, a o godz. 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Ofiary zbierane podczas tej Mszy św. na Fundusz Radia Maryja.

• W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Rano Godzinki do Bożego Miłosierdzia przed Mszą św. o godz. 7.00 a wieczorem Koronka do Bożego Miłosierdzia podczas wspólnej adoracji NS. Modlić się będziemy o powołania i za powołanych.

• W I piątek miesiąca święto Przemienienia Pańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 6.30 i 17.30; w tym czasie okazja do spowiedzi św.

• Chorych odwiedzimy w I piątek miesiąca od godz. 9.00.

• W I sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30; o godz. 9.00 Msza św. a po niej zmiana tajemnic różańcowych.

• Ofiary do puszek z dzisiejszej niedzieli na naszą świetlicę Caritas. Bóg zapłać! Taca z przyszłej niedzieli na Fundusz inwestycyjny w naszej parafii.

• Możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Biuletyn parafialny.

• W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności śp. Wiesława Kijanka i Jolanta Opałka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów, szczególnie św. Józefa.