XI Niedziela Zwykła

• W poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

• W środę Litania do św. Józefa po Mszy św. o godz. 7.00, a Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

• W czwartek przed Mszą św. o godz. 7.00 Godzinki do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji powołań i za powołanych.

• W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika oraz zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dziękczynna w intencji wychowawców, nauczycieli, uczniów i rodziców o godz. 8.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

• Nabożeństwo czerwcowe ku czci NSPJ po Mszy św. o godz. 18.00.

• Można zgłaszać swoich Ojców, którzy odeszli już do wieczności na zbiorową Mszę św. Zostanie ona odprawiona 23 czerwca – w niedzielę – o godz. 18.00.

• Możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Biuletyn parafialny.

• W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Weronika Gajowniczek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.