XI Niedziela Zwykła 17 VI 2018

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe w kościele codziennie o 17.30.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach Nabożeństwa Czerwcowego.

3. W czwartek - Dzień Bożego Miłosierdzia - rano Godzinki o Miłosierdziu Bożym, wieczorem o 17.30 Nabożeństwo Czerwcowe, Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. ucałowanie relikwii św. Faustyny.

4. W sobotę o 18.00 zapraszamy na Mszę św. zbiorową w intencji zmarłych Ojców.

5. W sobotę - 30 czerwca - Dzień Pokuty w Gietrzwałdzie. Wyjazd z Reszla o godz. 7.00. Koszt wyjazdu 25 zł.

6. Osoby zainteresowane pielgrzymką autokarową do Włoch, prosimy o zapisywanie się na listę uczestników. Można to uczynić po każdej Mszy św.

7. Dzisiejsze ofiary do puszek zostaną przekazane na Archidiecezjalny Fundusz Zapomogowy. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczymy na fundusz remontowy naszej parafii.

8. Na tablicy ogłoszeń znajdują się zapowiedzi przedmałżeńskie.

9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz biuletyn parafialny.