II Niedziela Adwentu 09 XII 2018

• Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do soboty o 7.00. Dzieci zapraszamy w piątki o 16.30.

• W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.

• W czwartek – Dzień Bożego Miłosierdzia – rano przed Mszą świętą będą Godzinki do Miłosierdzia Bożego, a wieczorem o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. ucałowanie relikwii św. Faustyny.

• Jak co roku, przedstawiciele parafii przynoszą do naszych domów pobłogosławiony opłatek wigilijny. Dziękujemy za życzliwość i złożone ofiary.

• W ramach naszej corocznej akcji Podaruj święta dzieciom zbieramy dla dzieci słodycze. Można je składać przy ołtarzu Matki Bożej Ostrobramskiej.

• Za tydzień w poniedziałek i wtorek przeżywać będziemy nasze Rekolekcje Adwentowe. Prowadził je będzie Ks. Józef Bach, Proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela w Unikowie. W czasie Rekolekcji okazja do spowiedzi świętej.

• Taca dzisiejsza na fundusz inwestycyjno-remontowy naszej parafii, zaś ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać!

• Taca z przyszłej niedzieli na nasze Warmińskie Seminarium Duchowne Hosianum w Olsztynie.

• Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, biuletyn liturgiczny oraz świece Caritas - duże za 15 zł, małe za 5 zł - przy ołtarzu Matki Bożej Ostrobramskiej.