II Niedziela Adwentu A

• Zapraszamy na Roraty codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 7.00. Roraty dla dzieci w piątek o godz. 17.00. Kwadrans przed Mszą św. o godz. 7.00 wspólny śpiew pieśni adwentowych.

• W środę wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu przypada rocznica święceń biskupich Ks. Abpa Józefa Górzyńskiego, Metropolity Warmińskiego. Po Mszy św. o godz. 7.00 Litania do św. Józefa, a Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

• W I środę miesiąca Msza św. w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam o godz. 18.00. Ofiary zbierane podczas Mszy św. o godz. 18.00 na Fundusz Radia Maryja.

• W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rano Godzinki do Bożego Miłosierdzia przed Mszą św. o godz. 7.00, a wieczorem Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.45 o powołania i za powołanych. Godzina Łaski od godz.12.00 do godz. 13.00.

• W najbliższą sobotę czuwanie modlitewne wspólnoty Żywego Różańca w Gietrzwałdzie. Początek spotkania o godz. 9.00. Szczegółowy program na stronie Archidiecezji Warmińskiej.

• Ofiary do puszek z dzisiejszej niedzieli na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać!

• Taca z przyszłej niedzieli na Fundusz Inwestycyjny w parafii.

• Rekolekcje Adwentowe w tym tygodniu: w Sątopach (poniedziałek i wtorek) oraz w Bisztynku (piątek i sobota).

• Rekolekcje w naszej parafii w niedzielę, w poniedziałek i we wtorek, tj. 18, 19 i 20 grudnia. Poprowadzi je Ks. Kan. Krzysztof Bumbul.

• Możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego, Biuletyn Parafialny, świece Caritas na stół wigilijny oraz opłatek.

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.