XIX Niedziela Zwykła 13 VIII 2017

1. Dzisiaj Dzień Fatimski. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, Kolejarzy, Strażaków, Służbę Celną w mundurach na Mszę św. o 20.00, po której nastąpi procesja i modlitwa różańcowa. Do skrzynki przy Figurze Matki Boskiej Fatimskiej można składać własne dziękczynienia i prośby, które będą odczytane w czasie wieczornej modlitwy.

2. Dziękujemy za dzisiaj złożone ofiary na tacę na fundusz inwestycyjno-remontowy naszej parafii.

3. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Odpust w Świętej Lipce. W naszej parafii Msze św. z błogosławieństwem owoców, ziół i kwiatów o 7.00, 9.00, 11.00, 18.00, w Parysie o 14.00. Nie będzie Mszy św. o 12.30.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 18.00.

5. W czwartek - Dzień Bożego Miłosierdzia - rano Godzinki, wieczorem o 17.45, Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. ucałowanie relikwii św. Faustyny.

6. Czynna jest Świetlica Caritas dla dzieci działająca przy naszej parafii.

7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz biuletyn parafialny.