Ogłoszenia

• Dziś rozpoczyna się 77. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: Jesteśmy wezwani do Miłosierdzia.

• W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 a po Mszy św. Litania do św. Józefa. W tym dniu – 14 kwietnia – obchodzić będziemy Święto Chrztu Polski, ustanowione 22 lutego 2019 roku przez Sejm RP.

• W czwartek rano Godzinki o Bożym Miłosierdziu a wieczorem Koronka do Bożego Miłosierdzia.

• Taca z dzisiejszej niedzieli na cele charytatywne Caritas Archidiecezji Warmińskiej. Bóg zapłać!

• Taca z przyszłej niedzieli na WSD MW Hosianum w Olsztynie. Gościć będziemy w naszej wspólnocie parafialnej alumna VI roku.

• Możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Biuletyn parafialny.

• W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jadwigę Wojtanis i Anielę Grygorowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.