XX Niedziela Zwykła C

• W poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

• W środę wspomnienie św. Jacka, prezbitera; po Mszy św. o godz. 7.00 Litania do św. Józefa, a o godz. 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

• W czwartek przed Mszą św. o godz. 7.00 Godzinki do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Modlić się będziemy o powołania i za powołanych.

• W sobotę wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

• W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 procesja różańcowa wokół naszego kościoła.

• Archidiecezjalne uroczystości dziękczynne za dar beatyfikacji bł. Stefana Wyszyńskiego – 28 sierpnia o godz. 11.00 – w Stoczku Klasztornym. Szczegóły na stronie internetowej Sanktuarium Matki Bożej Pokoju.

• Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Reszlu organizuje autokarową pielgrzynkę do Wilna. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

• Taca z dzisiejszej niedzieli na Fundusz inwestycyjny w naszej parafii. Bóg zapłać!

• Taca z przyszłej niedzieli na WSD MW Hosianum w Olsztynie.

• Możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Biuletyn parafialny.

• W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności śp. Urszula Walentynowicz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.