Ogłoszenia

• Czcigodni Parafianie, ponieważ ja i Ks. Jarosław leżymy w szpitalu zakaźnym w Elblągu, ze względu na pozytywny wynik   coronawirusa, Msze św. w tym tygodniu do soboty włącznie są odwołane. Odprawimy je w innym terminie o czym poinformuję w ogłoszeniach parafialnych. W sprawach pilnych proszę się kontaktować telefonicznie. Znajdziemy szybkie rozwiązanie sprawy. Prosimy o modlitwę.

• W tym miesiącu nie odwiedziny chorych ze względu na chorobę. W wyjątkowych sytuacjach proszę dzwonić do ks. Proboszcza, aby znaleźć rozwiązanie problemu.
  • W niedzielę zostaną odprawione trzy Mszę święte o godz: 9.00, 11.00 i 18.00. Niedzielne intencje mszalne zostaną odprawione według przypisanych do nich godzin. Pozostałe intencje z godzin: 7.00, 12.30 i 14.00 w innym czasie, o czym poinformuję w ogłoszeniach duszpasterskich.
  • Zachęcam do odmawiania różańca w domach a także przy naszych kapliczkach wokół kościoła.
  • We wszystkich sprawach proszę dzwonić do ks. Proboszcza.