Ogłoszenia

• Dyspensa od niedzielnego obowiązku uczestniczenia we Mszy św. przedłużona została do odwołania, Dekretem Księdza Arcybiskupa Metropolity Warmińskiego. Od 17 maja w każdej Mszy św. i nabożeństwie może uczestniczyć do 45 osób w Korszach i 20 osób w Parysie.

• We wtorek - 26 maja - przypada Dzień Matki. Msza św. zbiorowa za nasze zmarłe Matki o godz. 18.00.

• W środę Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa majowego. W tym dniu także Nowenna do NMP Gietrzwałdzkiej po Mszy św. o godz. 18.00.

• W najbliższą środę: o godz. 16.00 spotkanie dla I grupy bierzmowanych a o godz. 16.30 dla II grupy bierzmowanych.

• W czwartek (rano) Godzinki o Miłosierdziu Bożym i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

• Sakrament bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży w najbliższą sobotę: o godz. 10.30 dla I grupy i o godz. 12.00 dla II grupy. Bierzmowania udzieli Ksiądz Infułat dr Jan Jerzy Górny. Spowiedź dla młodzieży, rodziców i świadków bierzmowania w piątek od godz. 15.30.

• W sobotę od godz. 15.00 do godz. 18.00 czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

• Od najbliższej soboty Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiana jako niedzielna.

• W środę i czwartek - 27 i 28 maja - będzie wydawana żywność Caritas. Zapraszamy te osoby, które mają skierowanie z MOPS w Korszach.

• Dziękujemy za wsparcie finansowe tym, którzy dokonali tego osobiście lub przez konto parafialne. Osoby lub rodziny, które pragną wesprzeć parafię w tym trudnym czasie, mogą to uczynić poprzez wpłaty na konto parafii. Numer konta bankowego znajduje się na stronie internetowej (www.parafiakorsze.pl).

• Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Biuletyn parafialny.

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.