Ogłoszenia

• Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Bożego Słowa; zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego oraz medytacji nad Bożym Słowem.

• W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

• We wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. W naszej parafii dzień adoracji Najświętszego Sakramentu (od godz. 12.00 do godz. 15.00).

• W środę wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa oraz Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce; po Mszy św. o godz. 7.00 Litania do św. Józefa, a Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

• W czwartek przed Mszą św. o godz. 7.00 Godzinki do Bożego Miłosierdzia i Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji powołań i za powołanych. O godz. 17.30 Nowenna do NMP Gietrzwałdzkiej.

• W piątek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.

• Kolęda w tym tygodniu:

poniedziałek – ul. Kilińskiego, Skłodowskiej, Mleczna i Racławicka o godz. 17.00 w kościele;

wtorek – ul. Konopnickiej, Kolejowa, Moniuszki i Wileńska o godz. 17.00 w kościele;

środa – ul. Chopina, Orzeszkowej, Nowy Świat i Zwycięzców o godz. 17.00 w kościele;

czwartek – ul. Ogrodowa, Kopernika, Polna i Powstańców o godz. 17.00 w kościele;

piątek – ul. Wojska Polskiego (prawa i lewa strona) i Kałmy o godz. 17.00 w kościele;

sobota – Nunkajmy, Piaskowiec i Podlechy o godz. 10.00 w kościele w Korszach; Glitajny, Karszewo, Parys, Wiklewo i Wiklewko o godz. 11.00 w kościele w Parysie.

• Osoby, które w wyznaczonym dniu nie mogą przyjść do kościoła na spotkanie kolędowe, mogą uczestniczyć w spotkaniu kolędowym również w inny dzień dla nich dogodny.

• Osoby i rodziny, które pragną zaprosić kapłana do swojego domu, mogą umówić się na wizytę duszpasterską telefonicznie lub w kancelarii.

• Ofiary z okazji Kolędy można złożyć na tacę, osobiście w kancelarii lub dokonać przelewu na konto parafialne.

• Możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Biuletyn parafialny.

• Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i wstawiennictwa Świętych Patronów.