III Niedziela Wielkiego Postu 19 III 2017

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 18.00.

2. W czwartek - Dzień Bożego Miłosierdzia - rano Godzinki, wieczorem przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. ucałowanie relikwii św. Faustyny.

3. W Piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 10.00 dla seniorów, o 16.30 dla dzieci, o 17.30 dla młodzieży i dorosłych. Ofiary zbierane po Nabożeństwie Drogi Krzyżowej przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego
i świąteczną dekorację kościoła.

4. W dniach 24-25 marca (piątek i sobota) w ramach organizowanej przez Caritas ogólnopolskiej zbiórki żywności, wolontariusze naszego Szkolnego Koła Caritas, będą w Biedronce zbierać produkty żywnościowe. Zapraszamy do włączenia się w tę akcję.

5. W każdą niedzielę Wielkiego Postu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 10.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.30 a w Parysie Gorzkie Żale o 13.45.

6. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę na nasze Warmińskie Seminarium Duchowne w Olsztynie.

7. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 18.00 spotkanie dla Rodziców i Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

8. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego oraz biuletyn parafialny.