Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje

 

Poniedziałek 18.06
  7.00 †Jan Arszułowicz - od Pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Łomży
  7.00 ††Eugeniusz, Marianna, Walerian, Edward, Danuta, Tadeusz, Izabela; ††Rodzice z obojga stron
17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 †Helena Pryt - 9 r.
18.00 ††Szymon i Elżbieta Graf; ††z Rodziny Piotrowskich

Wtorek 19.06
  7.00 †Kazimiera Hajko - od firmy pogrzebowej p. Głowackiego z Reszla
17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 †Bernard Żygielewicz - 11 r.
18.00 †Zbigniew Lenard - w m-c po pogrzebie

Środa 20.06
  7.00 †Wojciech Kaczyński - 5 r.
  7.00 †Eugeniusz Terejko - od Sąsiadów z Mickiewicza 12
17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 ††z Rodzin Fraczyńskich i Skieterskich; ††Antoni, Tadeusz; ††Rodzice z obojga stron
18.00 O błogosławieństwo Boże dla Dominiki w 14. Urodziny

Czwartek 21.06 - Św. Alojzego Gonzagi
  7.00 †Jan Boublej; ††Rodzice z obojga stron
17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Józefa(m) i Teresy z okazji 55. rocznicy Małżeństwa oraz z okazji 79. Urodzin Józefa(m)

Piątek 22.06
  7.00 †Justyna Rosińska - 15 r.
  7.00 †Joanna Mazur - 1 r.; †Józef(m) Świerczewski
  8.00 Zakończenie roku szkolnego
17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 ††Katarzyna, Stefan(m) i Jan Kwaśniewscy
18.00 †Zdzisława(k) Stańczyk - od klubu Pod Dębem

Sobota 23.06 - Dzień Ojca
  7.00 †Stanisław(m) Kotkowski; †Jan Bogdan
16.30 Ślub: Piotr Skomorok i Anna Płudowska
17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 Zbiorowa za zmarłych Ojców:
            1) †Władysław Jasiński
            2) †Stefan Kopuliński
            3) ††Wacław Rusiecki, Czesław Olender, Edmund Wiśniewski
            4) ††Kazimierz Przerwa, Jan Merda
            5) ††Franciszek Skałban, Stanisław Stolarski, Benedykt Stolarski
            6) ††Stanisław Woźniak, Henryk Kirklewski
            7) †Antoni Rutkowski
            8) †Bolesław Kowalczyk, Stefan Pupin, Marian Gajowniczek
            9) †Michał Tuzik
          10) †Franciszek Płudowski
          11) †Kazimierz Okrąglewski
          12) †Leonard Marculewicz
          13) †Józef Żuralski
          14) †Tadeusz Jaroszewski
          15) †Aleksander Wójcik
          16) †Daniel Kulik
          17) †Czesław Bujwid
          18) †Władysław Gajda
          19) †Kazimierz Piotrowski
          20) †Jan Opiela
          21) †Józef Kasiak
          22) †Mieczysław Jankowski
          23) †Bolesław Ziemski
          24) †Marian Sobiech
          25) †Józef Łozowski
          26) †Marian Filipowicz
          27) †Tadeusz Bort
          28) †Stanisław Białoskórski
          29) †Ksawery Sznip
          30) †Władysław Bąk
          31) †Michał Szydłowski
          32) †Leonard Kaliński
          33) †Mieczysław Boroszko
          34) †Józef Tymiński
          35) †Józef Obolewicz
          36) †Marian Obolewicz
          37) †Stanisław Mróz
          38) †Stanisław Czyżewski
          39) †Walenty Woźniak
          40) †Stefan Bamburek
          41) †Mirosław Choroszewski

Niedziela 24.06 - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  7.00 †Zofia Nankiewicz; †Franciszek(m), †Tadeusz; ††Marianna i Jan
  9.00 †Stanisław Świerzyna; ††Stanisław(m), Genowefa oraz Bogdan
10.30 Adoracja NS
11.00 ††Mieczysław Lasota - 22 r.
12.30 ††Maria, Józef(m), Jan, Maria Kobarynka
14.00 Parys: †Aleksander(m) Wójcik - 13 r.
17.30 Nabożeństwo Czerwcowe
18.00 ††Zofia, Marian(m), Natalia, Stefan(m), Maria, Andrzej