Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne

 

Poniedziałek 17.06 - Św. Brata Alberta Chmielowskiego
  7.00 †Zofia Śpiewak - od uczestników pogrzebu
18.00 †Bernard Żygielewicz

Wtorek 18.06
  7.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Jana Arszułowicz z okazji 18. Urodzin
          - od Babci i Dziadka

18.00 †Danuta Boiwka - 8 m-c
18.00 ††Szymon i Elżbieta Graf; ††z Rodzin: Krupiczojć i Piotrkowskich

Środa 19.06
  7.00 O błogosławieństwo Boże dla Dzieci i Wnuków
  8.00 Na zakończenie roku szkolnego
18.00 †Halina Leszczenko - od uczestników pogrzebu
18.00 O błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Antosia z okazji Urodzin

Czwartek 20.06 - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  7.00 †Eugeniusz Stępień - 20 r.; ††z Rodziny Łopaczyk
  7.00 †Wojciech Kaczyński - 6 r.
  9.00 O błogosławieństwo Boże dla Józefa(m) Nankiewicz z okazji 80. Urodzin oraz z okazji 56.
          rocznicy Ślubu

11.00 ††Irena i Jan Pacewicz - od Sąsiadów, następnie Procesja Bożego Ciała
13.00 Parys:
18.00 †Romuald Żukowski - od uczestników pogrzebu

Piątek 21.06 - Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  7.00 ††Janina, Feliks(m) i Romuald Milewicz
18.00 ††Zdzisław(m), Julia, Julia i Stanisław(m) Krupczak
18.00 ††Eliasz, Jerzy, Zenon; ††Rodzice z obojga stron

Sobota 22.06
  7.00 †Stanisław(m) - 17 r.; ††Danuta i Feliks
18.00 O błogosławieństwo Boże dla Absolwentów Szkoły Podstawowej w Korszach; †Andrzej Pawlak
18.00 ††Władysław(m) i Genowefa Sucharzewscy

Niedziela 23.06 - XII Niedziela Zwykła
  7.00 ††Janina i Jan Romanowscy
  7.00 Dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Anny i Witolda z okazji
          44. rocznicy Ślubu

  9.00 †Aleksander Wójcik - 14 r.
  9.00 †Mirosław(m) Rymko
10.30 Adoracja NS
11.00 ††Stanisław(m) i Jan
12.30 ††Janina, Bazyli i Anna Kobarynka; ††z całej Rodziny
13.00 Parys: †Wanda Dzióbek - 2 r.; ††z Rodzin: Dzióbek, Lesiak i Szkółka
18.00 Zbiorowa w intencji zmarłych Ojców:
  1) †Stefan Kopuliński
  2) †Stanisław(m) Stolarski; †Benedykt Stolarski; †Stanisław Wójcik
  3) †Marian Szmalc; ††Franciszek i Zdzisław Roman
  4) †Kazimierz Przerwa; †Jan Merda
  5) †Wacław Rusiecki; †Czesław Olender
  6) †Bolesław Kowalczyk; †Stefan Pupin; †Marian Gajowniczek
  7) †Zdzisław Waszak; †Jan Lemanowicz
  8) ††Józef i Bronisław
  9) †Kazimierz Piotrowski
10) †Władysław Gajda
11) †Michał Tuzik
12) †Franciszek Płudowski
13) †Michał Szydłowski
14) †Władysław Bąk
15) †Leon Marculewicz
16) †Józef Żuralski
17) †Kazimierz Okrąglewski
18) †Waldemar Lulejka
19) †Feliks Noga
20) †Edward Mikulski
21) †Tadeusz Bort
22) †Stanisław Rymko
23) †Marian Filipowicz
24) †Wacław Raplis
25) †Piotr Fiedorczuk
26) †Czesław Bujwid
27) †Daniel Kulik
28) †Tadeusz Jaroszewski
29) †Aleksander Wujcik
30) †Stanisław Białoskórski
31) †Ksawery Sznip
32) †Stanisław Jankowski
33) †Józef Łozowski
34) †Władysław Pietraszka
35) ††Leonard Kaliński
36) †Mieczysław Boroszko
37) †Jan Opiela
38) †Józef Kasiak
39) †Tadeusz Sposób
40) †Stefan Kwaśniewski
41) †Józef Lemanowicz
42) †Bolesław Langa
43) †Jan Siwek
44) †Tadeusz Śpiewak
45) †Tadeusz Pieckowski
46) †Stanisław Woźniak; †Henryk Kirklewski
47) †Józef Obolewicz
48) †Walenty Woźniak
49) †Stefan Bamburek
50) †Mirosław Choroszewski
51) †Marian Obolewicz
52) †Józef Urbanowicz; †Piotr Sterynowicz; †Ryszard Płocharczyk
53) ††Ryszard i Edward Piwowarczyk