Dane Teleadresowe

11-430 Korsze, ul. Słowackiego 6

nr konta parafialnego: PKO BP 69 1020 3639 0000 8802 0038 5500

APEL

Za pośrednictwem Konferencji Episkopatu Polski, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zwraca się z gorącym apelem do wszystkich osób, które przeszły chorobę COVID-19 o oddawanie osocza. Jak czytamy w Apelu „Badania naukowe potwierdzając, że osocze ozdrowieńców, podane we wczesnej fazie choroby, może zmniejszyć ryzyko zgonu […]. Dawcą może być każdy ozdrowieniec. Wystarczy zgłosić się – nie wcześniej niż po miesiącu od wyzdrowienia – do regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa […]”.

Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzą na Apel serdecznie dziękujemy.